У Києві пройшла церемонія прощання з Русланою Писанкою

У Києві відбулася церемонія прощання з Русланою Писанкою.

У Києві відбулася церемонія прощання з Русланою Писанкою. Фото: ТСН

Сьогодні, 21 серпня, у Києві пройшла церемонія прощання з українською актрисою та провідною Русланою Писанкою.

Нагадаємо, 57-річна Руслана померла 19 липня у Німеччині, куди поїхала після початку повномасштабної війни. Там вона дізналася про свою важку хворобу, але не розповідала про неї громадськості. Після її смерті чоловік Писанки Ігор Ісаков повідомив, що вона хворіла на рак і не хотіла, щоб люди знали про це. За його словами, Руслана бажала, щоб шанувальники продовжували бачити її веселою та життєрадісною.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Через місяць її порох привезли до України, щоб влаштувати церемонію прощання та похорон у Києві. На церемонію у Спасо-Преображенському соборі прийшли її родичі, шанувальники та зіркові друзі. Цей собор обрали, оскільки Руслані дуже подобався. Актрису відспівували разом із її покійною матір’ю Діною Василівною.

У Києві відбулася церемонія прощання з Русланою Писанкою.У Києві відбулася церемонія прощання з Русланою Писанкою. Фото: ТСН

Серед колег, які прийшли з нею попрощатися, були телеведучий Єгор Гордєєв, продюсер Олексій Гончаренко, ведучі Неля Шовкопляс, Руслан Сенічкін, Костянтин Грубич, Людмила Барбір. Також відвідали церемонію прощання актори Віктор Андрієнко, Леся Самаєва, Ольга Сумська із чоловіком Віталієм Борисюком.

Ольга Сумська на церемонії прощання із Русланою Писанкою.Ольга Сумська на церемонії прощання із Русланою Писанкою. Фото: ТСН

Єгор Гордєєв на церемонії прощання з Русланою Писанкою.Єгор Гордєєв на церемонії прощання з Русланою Писанкою. Фото: ТСН

Свою останню головну роль на широкому екрані Руслана зіграла у фільмі «Демони». Режисер цієї кінострічки Наталка Ворожбіт також відвідала церемонію та принесла білі айстри, про які Писанка співала у цьому кіно.

Наталка Ворожбит на церемонії прощання з Русланою Писанкою.Наталка Ворожбит на церемонії прощання з Русланою Писанкою. Фото: ТСН

До того ж у соборі проходила недільна служба, тож люди, які прийшли на неї, випадково дізналися про церемонію прощання та також залишилися на відспівування актриси.

Коли поховають актрису – наразі невідомо. За словами її чоловіка Ігоря Ісакова, ще «вирішуються певні питання». Коли це станеться, чоловік Руслани повідомить про це у соцмережах. Спочатку була інформація, що поховають її на Байковому цвинтарі.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua