У Києві пропонують перейменувати одну з вулиць на честь актора та співака Вахтанга Кікабідзе

У Києві пропонують перейменувати одну з вулиць на честь актора та співака Вахтанга Кікабідзе.

У Києві пропонують перейменувати одну з вулиць на честь актора та співака Вахтанга Кікабідзе. Фото: petition.kyivcity.gov.ua

У Києві вулиця, названа ім’ям російського письменника Миколи Лєскова, буде перейменована, можливо, на вулицю Вахтанга Кікабідзе. Відповідну петицію вже створено.

Петицію про перейменування вулиці розміщено на сайті електронних петицій Київської міськради. Петиція має набрати 6000 голосів за два місяці, на момент публікації підписали петицію вже 1700 осіб.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Автор петиції написав, що Вахтанг Кікабідзе — відомий грузинський актор і співак, справжній друг України, який підтримував боротьбу нашої країни за незалежність у війні проти Росії.

У тексті петиції згадують про те, що актор відмовився від російського ордена «Дружби» через війну Росії проти Грузії у серпні 2008 року.
Також він скасовував свої концерти в Москві, мотивувавши їх тим, що не може змиритися з російською агресією. З 2008 року концерти у Росії він не проводив.

Також у петиції закликають згадати, що Кікабідзе виступав у містах Донбасу у 2019 році (Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне). Концерти проводилися на честь 5-річчя визволення цієї частини Донецької та Луганської областей від бойовиків невизнаних республік.

Нагадаємо, PRO-kyiv.in.ua нещодавно писав, що Київ посів перше місце за кількістю дерусифікованих топонімів.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua