У Києві протягом трьох вечорів з’явиться гарне підсвічування будівель та пам’ятників — фото

Одна із робіт Геррі Хофштеттера.

Одна із робіт Геррі Хофштеттера. Фото: instagram.com/gerryhofstetter, gentlemag.ch/gerry-hofstetter

Художнє підсвічування будинків та пам’ятників у Києві – подарунок від посольства Швейцарії в Україні. Автор підсвічування — відомий у Європі швейцарський художник Геррі Хофштеттер. Суть художнього проекту — не просто в тому, щоб підсвічування побачили мешканці Києва, що проходять вулицями. Ними зможуть помилуватися мільйони українців у прямому ефірі.

Художні зображення — це подарунок країні, що воює. Їхній автор, Геррі Хофштеттер, каже, що він хоче принести мешканцям надію та трохи Різдва. Він сам зі своєю командою відмовляється від святкування Різдва вдома та хоче подарувати трохи мистецтва всім тим українцям, які не мають змоги святкувати цей день у теплих квартирах.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

За словами художника, це акт солідарності з Україною та маяк світла для всіх інших людей на цій планеті.

Назва цієї акції — «Різдвяне світло надії». Світловий тур проводитиме Геррі з чотирма помічниками та своїм власним електрогенератором. Світловий тур триватиме 23, 24 та 25 грудня. В ці вечори будуть підсвічені будівлі міськради, готель, торговий центр, житлові будинки, музей, університет, церкви. Час проведення акції — від заходу сонця і до 22 години.

Маршрут, яким їздитиме команда, оголошенню не підлягає, пише «БЖ.Лайф». Кожен із об’єктів підсвічуватиметься короткий проміжок часу – до 15 хвилин. Акцію погоджено з Мінкультом України, владою Києва та Державним агентством з мистецтва та художньої освіти.

Зображення ілюмінацій у Києві буде доступно на платформі NFT Opensea у розділі Геррі Хофштеттера.

Одна із робіт Геррі Хофштеттера.Одна із робіт Геррі Хофштеттера. Фото: instagram.com/gerryhofstetter, gentlemag.ch/gerry-hofstetterОдна із робіт Геррі Хофштеттера.Одна із робіт Геррі Хофштеттера. Фото: instagram.com/gerryhofstetter, gentlemag.ch/gerry-hofstetterОдна із робіт Геррі Хофштеттера.Одна із робіт Геррі Хофштеттера. Фото: instagram.com/gerryhofstetter, gentlemag.ch/gerry-hofstetterОдна із робіт Геррі Хофштеттера.Одна із робіт Геррі Хофштеттера. Фото: instagram.com/gerryhofstetter, gentlemag.ch/gerry-hofstetter

Нагадаємо, у Києві відкрилася новорічна локація у стилі Лондона.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua