У Києві розпочав свій перший навчальний рік Американський університет

У Києві розпочав свій перший навчальний рік Американський університет.

У Києві розпочав свій перший навчальний рік Американський університет. Фото: auk.edu.ua

Вчора, 1 вересня, Американський університет у Києві (АЮК) розпочав свій перший навчальний рік. До вишу зарахували 152 студенти.

В АЮК відкрили три бакалаврські та дві магістерські програми, повідомляють на сайті освітнього закладу.

Сейчас все самое оперативное в нашем Telegram-канале. Подписывайтесь, чтобы быть в курсе самой важной информации

  • На бакалавріаті – Global Management, Business Administration та Software Engineering.
  • На магістратурі — Global Management та Software Engineering.

На жаль, через повномасштабне вторгнення Росії університет не зміг приймати студентів очно у приміщенні Річкового вокзалу на Поштовій площі. Цього року навчання розпочали в онлайн-режимі із використанням системи Canvas (LMS). Таку хмарну платформу використовують в американських вишах для онлайн-навчання та викладання.

У Києві розпочав свій перший навчальний рік Американський університет.У Києві розпочав свій перший навчальний рік Американський університет. Фото: auk.edu.ua

У Києві розпочав свій перший навчальний рік Американський університет.У Києві розпочав свій перший навчальний рік Американський університет. Фото: auk.edu.ua

Виш співпрацює з Університетом Аризони (ASU), це дає Американському університету в Києві доступ до навчальних програм ASU, програм обміну та можливість для студентів отримати подвійні дипломи.

Також на сайті університету зазначили, що усі студенти, зараховані на цей навчальний рік, отримають стипендії, що покриють 75% витрат на бакалавріаті протягом двох навчальних років і 60% витрат на один рік навчання на магістерських програмах.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua