У Києві скоро почнуть включати гарячу воду: про які райони йдеться

8510

У Деснянському, Оболонському та Подільському районах української столиці найближчим часом почнуть включати гарячу воду – співробітники комунальних служб провели 83% планових гідравлічних випробувань тепломереж

У Деснянському, Оболонському та Подільському районах української столиці найближчим часом почнуть включати гарячу воду – співробітники комунальних служб провели 83% планових гідравлічних випробувань тепломереж. Про це стало відомо із повідомлення, яке опублікувала прес-служба Київської міської державної адміністрації.

За словами заступника голови КМДА Петра Пантелєєва, найближчими днями буде відновлено подачу гарячої води на житлових масивах Троєщина, Лісовий, Воскресенка, Оболонь, Куренівка, Поділ та Райдужний.

Нагадаємо, що у Київській міській державній адміністрації розповіли, коли українська столиця буде остаточно готова до майбутнього опалювального сезону. Про це стало відомо із коментаря директора департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА Дмитра Науменка, цитує його видання «Вечірній Київ».

За його словами, підготовку столиці до опалювального сезону буде завершено у вересні, на даний момент місто вийшло на завершальний етап.

Проводиться підготовка шкіл, медичних закладів, дитячих садків та інших об’єктів соціальної інфраструктури.

Він зазначив, що місто накопичує запаси вугілля та іншого палива на випадок екстрених ситуацій.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua