У Києві скоротили комендантську годину та продовжили час продажу алкоголю

У Києві скоротили комендантську годину та продовжили час продажу алкоголю.

У Києві скоротили комендантську годину та продовжили час продажу алкоголю. Фото: iphones

Новини потішать багатьох мешканців Києва, як тих, хто любить приходити вечорами у гості до друзів, так і тих, хто проводить час після роботи з пляшкою вина. Іти з гостей тепер можна на годину пізніше, а купувати алкоголь – на 2 години пізніше.

Нагадаємо, ще 17 березня було оголошено про те, що у Києві було вирішено скоротити тривалість комендантської години та дозволити пересуватися містом з 00:00 до 05:00.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

А сьогодні, 20 березня, начальник Київської міської військової адміністрації підписав наказ, згідно з яким нова тривалість комендантської години у Києві застосовуватиметься з 26 березня 2023 року.

Також у КГВА анонсували інші послаблення: «невдовзі чекайте нових змін, які дозволять зробити життя киян та гостей міста більш комфортним та цивілізованим. Настільки, наскільки зараз дозволяє війна та ситуація з безпекою».

Сьогодні стало відомо про ще одне послаблення. У Києві з 27 березня алкогольні напої в магазинах та торгових мережах продаватимуться з 11:00 до 21:00, зараз же продаж алкоголю закінчується о 19:00. Рішення про це ухвалила Рада оборони Києва. Мотивування цього рішення — допомога столичному бізнесу, а також збільшення надходжень до державного та місцевого бюджетів та запобігання нелегальному обігу алкогольної продукції.

Нагадаємо, ще однією невирішеною проблемою, що хвилює тисячі киян, є зупинка транспорту під час тривоги. Днями Кличко доручив розглянути петицію щодо скасування зупинки транспорту під час тривоги.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua