У Києві створять фонд житла: для чого він потрібен

У Києві створять фонд житла: для чого він потрібен.

У Києві створять фонд житла: для чого він потрібен. Фото: unsplash.com

У Києві планують створити фонд житла територіальної громади. Квартири, які будуть в ньому знаходитись, буде надаватися внутрішнім переселенцям та киянам, які потребують покращення умов житла. Квартири перебуватимуть у власності територіальної громади міста.

Для того, щоб створити такий фонд, місто збільшило статутний капітал комунального підприємства «Фінансова компанія «Житло-інвест» на 2 мільярда гривень.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Як повідомив заступник голови КМДА Вячеслав Непоп, таке рішення було ухвалено депутатами Київської міської ради.

Так влада планує вирішити актуальну проблему із забезпеченням житлом містян та вимушених переселенців за рахунок здачі квартир в оренду. Особливо у цьому є потреба зараз, коли банки не кредитують будівництво нерухомості на первинному ринку житла. Ці квартири можуть здаватися як у довгострокове володіння, так і в оренду з правом викупу.

За 2 мільярда гривень місто зможе придбати близько тисячі квартир. У пріоритеті для їх оренди розглядаються кияни, які не мають фінансової можливості придбати житло, сім’ї учасників бойових дій в Україні та особи, які втратили житло на тимчасово окупованих територіях.

Читайте також:

Внутрішні переселенці зможуть безкоштовно отримувати консультації у Києві

Київ планує створити власний Муніципальний банк

Вячеслав Непоп зазначив, що протягом місяця влада Києва розробить детальний порядок отримання такого житла.

Нагадаємо, раніше PRO-kyiv.in.ua писав, що в Києві внутрішньо переміщені особи зможуть отримувати фінансову допомогу від депутатів. За допомогою громадяни можуть звертатися в громадську приймальню будь-якого депутата Київради, адреси яких є за посиланням.

Також ми розповідали, що українці, які прихистили в себе переселенців, з 1 жовтня будуть отримувати більші виплати, ніж раніше. Їхню суму вирішили збільшити вдвічі. 

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua