У Києві у майже 500 будинках вимикатимуть світло вручну

У Києві у майже 500 будинках вимикатимуть світло вручну.

У Києві у майже 500 будинках вимикатимуть світло вручну. Фото: PRO-kyiv.in.ua

Через вчорашню ракетну атаку РФ по території України в Києві знову виникли проблеми зі світлом, проте їх сподіваються швидко виправити. До того ж стало відомо, що деякі споживачі, яких раніше не відключали від електрики через розташування їхніх будинків на одній лінії з об’єктами критичної інфраструктури, наразі зіткнуться з цим.

Гендиректор компанії YASNO, що постачає електроенергію в Києві, Сергій Коваленко розповів, що світло готові відключати вручну у 474 будинках, які не вдається від’єднати від ліній критичної інфраструктури.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Нагадаємо, у Києві вирішили вимикати світло і в тих будинках, що знаходяться біля об’єктів критичної інфраструктури. Таких будинків налічується близько 2 000. Рішення було прийнято для забезпечення рівних умов для всіх мешканців столиці та для того, щоб швидше стабілізувати енергосистему та повернутися до погодинних відключень світла. Таким чином, до списку відключення потрапили ще 750 будинків.

У ДПЕК раніше пояснювали, що частина столичних будинків не потрапляла під відключення електроенергії, оскільки вони були запитані тими ж лініями, що й об’єкти критичної інфраструктури. Тепер цих споживачів перемикатимуть на інші лінії або вимикатимуть «вручну».

Так, СЕО YASNO розповів, що робота з ОСББ та ЖЕКами житлових будинків, що знаходяться на таких лініях, продовжується. Вже є рішення щодо 474 будинків. Їхні керуючі компанії погодилися самостійно відключати світло на вимогу при екстрених або стабілізаційних відключеннях.

Це допоможе за обмежених можливостей насамперед надати електроенергію саме критичній інфраструктурі, а залишок зможуть рівномірно розподілити серед населення.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua