У Києві ухвалили рішення про цілодобовий доступ до укриттів: подробиці

У Києві ухвалили рішення про цілодобовий доступ до укриттів: подробиці.

У Києві ухвалили рішення про цілодобовий доступ до укриттів: подробиці. Фото: з відкритих джерел

У Києві ухвалили рішення про цілодобовий доступ до укриттів в усіх установах та закладах. Виконання цього рішення будуть контролювати всі відповідальні служби.

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко.

Окрім служб, контролювати доступ до укритів будуть і люди. Всі небайдужі можуть доєднатися і стати інспекторами громадського контролю. Для цього треба звернутися до Департаменту муніципальної безпеки. 

Раніше PRO-kyiv.in.ua писав, що у комендантську годину та під час повітряної тривоги доступність укриттів буде перевіряти патрульна поліція.
 
— Також Київрада, на найближчому позачерговому засіданні, яке відбудеться 8 червня, звернеться до парламенту. Щодо встановлення відповідальності, в тому числі, приватних власників приміщень укриттів, — за недопуск людей та неналежну роботу укриттів, — зазначив Кличко.

Окрім цього, мер Києва заявив, що минулого року місто виділило 320 мільйонів гривень. Цього року — більш, як 900 мільйонів. Тобто, загалом — 1,2 мільярди гривень з міського бюджету виділили районам на облаштування укриттів.
 
— Цими коштами, підкреслю, розпоряджалися й розпоряджаються РДА міста. Відповідальними є глави районів. На сьогодні виконання і використання коштів — вкрай незадовільне, — зазначив Кличко.

Очільник столиці зазанчив, що в кінці червня будуть підведені підсумки використання коштів на облаштування укриттів. Також готується звернення до Президента на відсторонення чи звільнення глав районів, які не виконують свої обов’язки.

Нагадаємо, що під час ракетної атаки 1 червня через закрите укриття в медзакладі Деснянського району загинули люди, ще декілька отримали поранення. Зараз йде розлідування трагедії.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua