У Києві ухвалили рішення про зупинення транспорту під час тривоги

У Києві ухвалили рішення про зупинення транспорту під час тривоги

У Києві ухвалили рішення про зупинення транспорту під час тривоги фото: PRO-kyiv.in.ua

Громадський транспорт Києва продовжить зупинятися під час повітряної тривоги. Столичні зупинки обладнають інформацією про найближчі укриття.

Про це йдеться у рішенні Ради оборони міста Києва.

Нагадаємо, з 1 серпня у Києві після сигналу повітряної тривоги весь наземний громадський транспорт має зупинятися. Пасажири повинні виходити із салону та прямувати до укриття. Проте не всі громадяни були задоволені цим правилом та вимагали від влади скасувати рішення.

Міський голова Віталій Кличко відмовився підтримати петицію киян, як це зробили депутати транспортної комісії Київради.

31 серпня Рада оборони міста Києва ще раз розглянула петицію щодо скасування зупинки громадського транспорту під час повітряної тривоги, але не змінила своє попереднє рішення.

Наразі департамент муніципальної безпеки КМДА та КП «Київпастранс» мають обладнати зупинки наземного громадського транспорту інформацією про найближчі укриття.

Міська влада закликає городян не нехтувати сигналами повітряної тривоги та не залишатися на зупинках, а користуватися укриттями.

Після відбою повітряної тривоги можна продовжити рух у тому ж транспортному засобі або скористатися наступним. Важливо знати, що повторно сплачувати проїзд у комунальному транспорті після відбою тривоги не потрібно.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua