У Києві відкриється виставка зразків російської пропаганди із Херсона

У Києві відкриється виставка зразків російської пропаганди із Херсона.

У Києві відкриється виставка зразків російської пропаганди із Херсона. Фото: myc.news

Експонати для виставки «Обережно! Руzzкий світ» привезено до Києва з обласного центру, який півроку був під російською окупацією.

Зі зразками російської пропаганди можна буде ознайомитися всім охочим починаючи з 30 грудня. Виставка відкриється на території Національного музею історії України у Другій світовій війні.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Автор ідеї виставки та головний організатор – Юрій Савчук, також над нею працювали художники Антон Логов та Ганна Войтович, повідомляє myc.news. Вантаж із експонатами вже привезений до Києва.

Матеріали для виставки постійно поповнюються, але основа для них була зібрана у перші дні після деокупації Херсона ЗСУ. Серед експонатів: релігійна агітація, російські прапори, друкована пропагандистська продукція, фейкові видання зі спотвореними обличчями «українців» на обкладинці та ін.

Фото: myc.newsФото: myc.news

Фото: myc.newsФото: myc.news

Нагадаємо, у листопаді до Музею історії України у Другій світовій війні привезли нові артефакти російсько-української війни. До них входять чохли від російського ЗРК «Бук», уламки реактивних снарядів «Смерч», «Ураган», що стоять на озброєнні армії окупантів.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua