У Києві викрили схему виїзду чоловіків за кордон під виглядом волонтерів

У Києві викрито схему виїзду чоловіків за кордон під виглядом волонтерів.

У Києві викрито схему виїзду чоловіків за кордон під виглядом волонтерів. Фото: stopcor.org

Прокуратура оголосила про підозру мешканцю Києва, який займався легалізацією іноземців та нелегальним вивезенням чоловіків за кордон.

Підозрюваний за суму понад 10 тисяч гривень допомагав іноземцям отримувати документи, які використовувалися для оформлення посвідки на тимчасове проживання в Україні. Крім того, громадяни України чоловічої статі отримували через цю людину документи про статус волонтера, який, згідно з легендою, працює на благодійний фонд.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Цей фонд займався доставкою міжнародних гуманітарних вантажів в Україну, завдяки чому чоловіки, які працюють у ньому, могли їздити за кордон. Цією можливістю користувалися ті, хто ухилявся від призову. А іноземці під виглядом волонтерів могли залишатись в Україні на тривалий термін, повідомляє Київська міська прокуратура.

Рекламу своїх послуг підозрюваний розміщував в інтернеті із розцінками. Наразі слідство встановлює всіх осіб, які користувалися злочинною схемою.

За незаконне переправлення людей через кордон киянин може отримати від 7 до 9 років ув’язнення.

Нагадаємо, про схожий випадок PRO-kyiv.in.ua писав у грудні. На Київщині жінка переправляла призовників за кордон під виглядом волонтерів.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua