У Києві затримали жінку, яка здавала розташування ЗСУ та важливих об’єктів

У Києві затримали жінку, яка здавала розташування ЗСУ та важливих об'єктів.

У Києві затримали жінку, яка здавала розташування ЗСУ та важливих об’єктів. Фото: СБУ

Співробітники СБУ затримали 35-річну мешканку Києва, яка діяла на користь Російської Федерації.

Жінка має антиукраїнські погляди і з метою допомогти окупантам здавала їм інформацію про розташування українських військових підрозділів та стратегічно важливі об’єкти критичної інфраструктури столиці. Також вона надсилала їм фотографії та відеоматеріали з координатами.

Зараз все найоперативніше в нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Усі зібрані дані вона надсилала через спеціально створений для цього закритий Telegram канал, повідомила прес-служба СБУ.

Впіймали її при черговій спробі передати ворогові дані про дислокацію військовослужбовців однієї з військових частин міста. Справою займалася контррозвідка СБУ.

Жінці повідомили про підозру за фактом несанкціонованого поширення інформації про переміщення чи розміщення Збройних сил України, а також про переміщення зброї та бойових запасів (ч. 3 ст. 114-2). Наразі вирішується питання щодо запобіжного заходу для фігурантки.

У Києві затримали жінку, яка здавала розташування ЗСУ та важливих об'єктів.У Києві затримали жінку, яка здавала розташування ЗСУ та важливих об’єктів. Фото: СБУ

У Києві затримали жінку, яка здавала розташування ЗСУ та важливих об'єктів.У Києві затримали жінку, яка здавала розташування ЗСУ та важливих об’єктів. Фото: СБУ

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua