У Києві зимові канікули триватимуть місяць: коли діти підуть на відпочинок

У Києві зимові канікули триватимуть місяць: коли діти підуть на відпочинок.

У Києві зимові канікули триватимуть місяць: коли діти підуть на відпочинок. Фото: depositphotos.com

У Києві змінили графік зимових канікул. Це було потрібно для підтримки роботи системи опалення. Разом з тим, навчальний рік у школах столиці триватиме до 1 липня.

Про зміни щодо організації навчального процесу у Києві розповів міський голова Віталій Кличко.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Зимові канікули у Києва будуть подовжені. У цей час опалення в школах майже не буде працювати, щоб економити теплоенергію України. А у випадку незвичайної ситуації приміщення шкіл будуть використовуватися як пункти обігріву.

У столиці вирішили, що зимові канікули почнуться за запланованим графіком — 26 грудня. Але тривати вони будуть місяць. Діти знову повернуться на навчання у другому семестрі 27 січня. Вчителі також, за бажанням, можуть піти в оплачувану відпустку на час зимових канікул.

Читайте також:

Багато школярів Києва та області навчаються в умовах хаосу

ЗНО-2023: які предмети складатимуть та коли воно буде проходити

Нагадаємо, раніше PRO-kyiv.in.ua писав, що діти мають можливість самостійно навчатися навіть при відсутності інтернету. Для школярів та їхніх батьків є спеціальні ресурси, де можна звантажити підручники та отримати доступ до різноманітних курсів.

Також ми розповідали, що у Києві минулого року діти показали досить хороші результати навчання. Щорічні екзамени школярі в столиці здали на багато краще, ніж в інших регіонах.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua