У Києві з’явиться сучасна система оповіщення населення про загрози

Нова система оповіщення з'явиться у Києві. Фото: Володимир Кличко

Нова система оповіщення з’явиться у Києві. Фото: Володимир Кличко

У столиці буде вдосконалено та модернізовано систему оповіщення населення про надзвичайні ситуації. Як зразок взято системи, що працюють у США, Німеччині та Польщі.

Про це повідомив у своїх соціальних мережах мер Києва Володимир Кличко.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Важливо, що нова система оповіщення зможе працювати близько тижня без електропостачання. Це можливо, тому що нові сучасні системи мають власне резервне обладнання та управляються автономно з використанням штучного інтелекту.

Отже, навіть якщо всі оператори зв’язку вийдуть з ладу, то ця система безперебійно працюватиме і сповіщатиме населення про надзвичайні ситуації.

Нова система оповіщення з'явиться у Києві. Фото: Володимир КличкоНова система оповіщення з’явиться у Києві. Фото: Володимир Кличко

Нова автоматизована система оповіщення, крім формування сигналу «Увага всім!» дозволяє виконати адресне – індивідуально на кожен гучномовець – повідомлення для громадян залежно від типу надзвичайної ситуації, її масштабу та прогнозу розвитку.

— Перші об’єкти реконструйованої системи – 15 точок оповіщення – вже протестували у Деснянському районі столиці. А за два тижні до них додадуться ще 12. Загалом у Деснянському районі передбачено встановити 47 точок оповіщення, а загалом по Києву – 630, — повідомив Володимир Кличко.

Процес модернізації ніяк не вплине на надійність функціонування існуючої системи оповіщення городян, яка продовжує працювати в штатному режимі.

Також повідомляється, що загальна вартість проекту становитиме близько 400 млн. гривень. Завершити всі роботи з монтажу нових систем оповіщення планується завершити до кінця 2024 року.

Нова система оповіщення з'явиться у Києві. Фото: Володимир КличкоНова система оповіщення з’явиться у Києві. Фото: Володимир Кличко

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua