У Києві з’явився мобільний пункт незламності — в автобусі

У Києві з'явився мобільний пункт незламності – в автобусі.

У Києві з’явився мобільний пункт незламності – в автобусі. Фото: t.me/VA_Kyiv

Тестування у Києві пройшов новий формат пунктів незламності, який може переміщатися з одного району міста до іншого. Пункт розміщується у автобусі.

Пункт незламності знаходиться усередині двосекційного автобуса «Мерседес». У салоні автобуса може поміститися понад 100 людей. Електропостачання салону – за допомогою автономного електроживлення на потужних гелієвих акумуляторах. Також в автобусі є опалення, вікна термічно захищені.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Крім того, всі, хто знаходиться всередині, можуть користуватися супутниковим інтернетом, водою, гарячими напоями, медичним обладнанням для першої допомоги.

Автобус може без перерв функціонувати як пункт незламності більше 3-х діб. Автобус пройшов спеціальне переобладнання в Німеччині з цією метою, після чого він був подарований Києву.

Ініціатори створення такого екзотичного пункту незламності – КМВА та РДА Дніпровського району. За словами Сергія Попка, начальника КМВА, такий автобус реалізує ідею – «не мешканець шукає Пункт Незламності, а Пункт незламності сам знаходить киянина».

Фото: t.me/VA_KyivФото: t.me/VA_Kyiv

Фото: t.me/VA_KyivФото: t.me/VA_Kyiv

Нагадаємо, днями PRO-kyiv.in.ua писав, що у Києві «заморозять» майже всі пункти незламності.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua