У київських школах просять встановити нормальні туалети в укриттях

У київських школах просять встановити нормальні туалети в укриттях.

У київських школах просять встановити нормальні туалети в укриттях. Фото: Олександр Біленко

Зараз школярі Києва змушені під час кожної повітряної тривоги йти в укриття. Іноді небезпека триває понад годину і діти можуть за цей час захотіти в туалет. Проте зараз у шкільних укриттях немає нормальних вбиралень для дітей. Батьки просять владу звернути на це увагу.

Батьки школярів гніваються, що краще б міська влада замість сотні цих туалетів зробила в укриттях та облаштувала нормальні вбиральні замість «відер-туалетів», які не мають нічого спільного з біотуалетами.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Тож на сайті Київської міської ради з’явилася петиція про встановлення в шкільних укриттях повноцінних вбиралень — з унітазами та окремими кабінками.

Адже це — про комфорт та приватність кожного учасника навчального процесу. Відра — це не розв’язання проблеми. Батьки говорять, що їхнє використання жахливе з точки зону гігієни та впливу на психіку дітей.

Через часті звуки сирени та можливість нового наступу на Київ, дітям, вчителям та мешканцям сусідніх будинків, ймовірно, на довгий час доведеться ховатися у шкільних укриттях. Але вони зовсім не облаштовані для перебування там людей. Тож батьки просять забезпечити доступ до туалету — базову потребу людини. 

— Повага до киян — це те, що має бути в основі будь-яких рішень міської влади, — зазначили автори петиції.

Читайте також:

Влада Києва перевіряє укриття в житлових будинках: подробиці

Карта бомбосховищ Києва та адреси укриттів по районах столиці

У київських школах просять встановити нормальні туалети в укриттях.У київських школах просять встановити нормальні туалети в укриттях. Фото: Олександр Біленко

Нагадаємо, раніше PRO-kyiv.in.ua писав, що у Києві планують створити «міжшкільні» укриття для дітей та батьків. Вони будуть додатковими і працюватимуть разом із вже наявними сховищами на території навчальних закладів. Для того, щоб їх зробити, Департамент освіти і науки КМДА спільно з відповідними структурними підрозділами повинні обстежити та взяти на облік підземні та наземні будівлі закладів освіти та визначити, які з них можна використовувати як найпростіші укриття.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua