У Київській області запровадили нову програму фінансової підтримки для військових

У Київській області запровадили нову програму фінансової підтримки для військових -

У Київській області запровадили нову програму фінансової підтримки для військових — фото: koda.gov.ua

Депутати Київської обласної ради проголосували за створення обласної цільової програми оперативного та сталого забезпечення формувань, що забезпечить обороноздатність держави на території Київщини на наступні два роки.

Як повідомили в пресслужбі КОВА, мета програми — спрямувати сплачений податок із зарплат військових (ПДФО — податок з доходів фізичних осіб) на забезпечення потреб військових формувань, які базуються в Київській області.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

За час повномасштабного вторгнення податки військових. В області реєструється більше формувань. Відповідно має збільшитись і можливість допомагати нашим захисникам. Однак підтримка нині неоднорідна: десь, маючи невеликий ресурс, витрачають усе, а десь, при чималих надходженнях, розподіляють їх на далеко не першочергові потреби на місцях. 

Фінансування відбуватиметься за рахунок обласного та місцевого бюджетів. А Кошти розподілятимуть на два фонди: оперативне забезпечення формувань, що потребують матеріальної допомоги та накопичення матеріального резерву.

Нагадаємо, у Києві затримали двох сестер, які завантажили в мережу відео, де вони танцюють на могилах військових, нещодавно вдалося ідентифікувати особу батька дівчат, який загинув на війні. 

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua