У КМДА розповіли, чи готовий Київ до можливого наступу та облоги ворогом

У КМДА розповіли, чи готовий Київ до можливого наступу та облоги ворогом.

У КМДА розповіли, чи готовий Київ до можливого наступу та облоги ворогом. Фото: КМДА

Щодня в інформаційному просторі з’являються повідомлення про повторний наступ окупантів з Білорусі. Щоразу ця інформація спростовується, однак влада готується до будь-якого розвитку подій.

Про те, чи готова столиця до повторного наступу ворога, розповів перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник в інтерв’ю ТСН.ua.

Сейчас все самое оперативное в нашем Telegram-канале. Подписывайтесь, чтобы быть в курсе самой важной информации

За його словами, Київ укріплений і забезпечений на 100%. Навколо Києва зведено потужні фортифікаційні укріплення та інші оборонні споруди.

Перший заступник мера наголосив: «Проведено величезну роботу. Я не хочу зараз називати, скільки було збудовано в кілометрах фортифікаційних та інших оборонних споруд навколо столиці. Було потрачено багато сил, засобів, а також коштів. Тут були задіяні сили армії, області та безпосередньо міста. Командування сухопутних військ і оборони міста Києва докладають дуже багато зусиль, аби убезпечити місто від можливого сценарію, який ми вже проходили в лютому минулого року. І гадаю, у них все вийде на 100%».

Крім того, столиця має стратегічні запаси всіх ресурсів, потрібних для життя, стверджує Поворозни.

«Я вам чесно скажу, від голоду ми в Києві точно не помремо. Проблем з логістикою та доставкою, як у лютому та березні минулого року, точно не буде», – наголосив Поворозник.

При цьому він відзначив активну роботу київських підприємців, промисловості та іноземних партнерів, які надали і надають місту всі важливі ресурси.

Нагадаємо, раніше PRO-kyiv.in.ua повідомляв, що чи збудують у Києві укриття на зупинках і чи відкриють додаткові входи в метро.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua