У КМДА розповіли про відновлення подачі гарячої води у Києві

1161

В українській столиці розповіли підготовці до опалювального сезону та коли жителям міста повернуть гарячу воду після закінчення гідравлічних випробувань теплових мереж

В українській столиці розповіли підготовку до опалювального сезону і коли мешканцям міста повернуть гарячу воду після закінчення гідравлічних випробувань теплових мереж. Про це стало відомо із коментаря заступника голови Київської міської державної адміністрації Петра Пантелєєва, якого цитує видання Вечірній Київ.

За його словами, всі комунальні служби готуються до зими, а проведення гідравлічних випробувань неможливе без відключення гарячої води у житлових будинках. Він зазначив, що подібна робота дозволяє у рази зменшити аварійність мереж під час опалювального сезону. Чиновник зазначив, що на сьогоднішній день активно відновлюється робота теплових мереж, а також відновлення подачі гарячої води у будинках.

Нагадаємо, що у Київській міській державній адміністрації розповіли, коли українська столиця буде остаточно готова до майбутнього опалювального сезону. Про це стало відомо із коментаря директора департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА Дмитра Науменка, цитує його видання «Вечірній Київ».

За його словами, підготовку столиці до опалювального сезону буде завершено у вересні, на даний момент місто вийшло на завершальний етап.

Проводиться підготовка шкіл, медичних закладів, дитячих садків та інших об’єктів соціальної інфраструктури.

Він зазначив, що місто накопичує запаси вугілля та іншого палива на випадок екстрених ситуацій.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua