У КМВА пояснили, чому у Києві збільшилася кількість блокпостів

У КГВА пояснили, чому у Києві збільшилася кількість блокпостів.

У КГВА пояснили, чому у Києві збільшилася кількість блокпостів. Фото: КМВА

Напередодні річниці повномасштабного вторгнення РФ в Україну жителі Києва помітили, що на вулицях різко зросла кількість блокпостів, що працюють. Щоб не сіяти паніку, міська влада пояснила причину їх встановлення.

У Київській міській військовій адміністрації запевняють, що столиця захищена, але оборону Києва треба постійно вдосконалювати. Саме тому угруповання сил та засобів оборони столиці проводять тренування підготовки та ведення оборонної операції в умовах настання ворога.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Один із етапів цього тренування проводять безпосередньо у Києві, через що на вулицях встановили нові блокпости та поставили більше протитанкових «їжаків».

Голова КМВА Сергій Попко розповів, що керівник одного із секторів оборони столиці отримав бойове розпорядження на розгортання відповідного блокпоста, і разом із ним – взводного опорного пункту. Найкоротшим часом представники ЗСУ, Нацгвардії, Нацполіції мають забезпечити розгортання цих об’єктів та зайняття особовим складом бойових позицій. Бійці повинні якнайшвидше приступити до виконання поставлених бойових завдань. Протягом доби блокпосту обладнають у повному обсязі, включаючи освітлення, обігрів та інше.

У КГВА пояснили, чому у Києві збільшилася кількість блокпостів.У КГВА пояснили, чому у Києві збільшилася кількість блокпостів. Фото: КМВА

Таким чином перевіряється, скільки реально часу потрібно на виконання поставлених завдань. Подібні тренування проводять одночасно у кількох районах Києва. Воно націлено на удосконалення системи управління угрупованнями, на організацію ефективної взаємодії з органами виконавчої влади, нарощуванням системи інженерного обладнання, протиповітряної оборони та інше.

Дії сплановані та проводяться через те, що загроза повторного наступу РФ на північному напрямку все ще існує, хоч і мінімізована.

Після завершення тренувань всі такі блокпости повернуться до «сплячого режиму» до того стану, в якому вони були останні місяці.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua