У КМВА прокоментували оголошення про мобілізацію у житлових будинках Києва

У КМВА прокоментували оголошення про мобілізацію у житлових будинках Києва.

У КМВА прокоментували оголошення про мобілізацію у житлових будинках Києва. Фото: з відкритих джерел

Київська міська військова адміністрація пояснила як діяти мешканцям будинків, у під’їздах яких з’явилися роздруковані накази про мобілізацію.

Раніше PRO-kyiv.in.ua повідомляв, що у під’їздах житлових будинків у Голосіївському районі Києва нібито з’явилися роздруковані накази про загальну мобілізацію, згідно з якими військовозобов’язаних закликають відвідати територіальний центр комплектації та соціальної підтримки до 31 січня.

Сейчас все самое оперативное в нашем Telegram-канале. Подписывайтесь, чтобы быть в курсе самой важной информации

Кияни не знають, що їм робити – чи йти до військкомату вже зараз, чи чекати на повістку.

Об’яви на під’їздах будинків це інформування населення про те, що мобілізаційний процес в країні триває та нагадування для тих, кому вже були вручені повістки, з’явитися до військкомату, повідомляє пресслужба КМДА, передає ТСН.ua.

«Районні в місті Києві територіальні центри комплектування та соціальної підтримки (ТЦКСП), на виконання указу президента України «Про введення воєнного стану в Україні», про «Загальну мобілізацію», «Про військовий обов’язок і військову службу», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», мають право доводити до громадян інформацію про планові заходи. Це звичайна робота ТЦКСП. Не варто сприймати такі оголошення в іншому контексті. Все в межах законодавства і компетенції ТЦКСП», – йдеться у повідомленні.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua