У квартирах Києва вже тричі за листопад вибухали туристичні газові балони

У квартирах Києва вже тричі за листопад вибухали газові туристичні балони.

У квартирах Києва вже тричі за листопад вибухали газові туристичні балони. Фото: carousell.ph

У Києві за останні дев’ять днів зафіксували вже три вибухи через використання туристичних газових балонів.

Багато жителів Києва, які не мають газових плит, купили для дому туристичні газові балони для приготування їжі через відключення електроенергії. Коли немає світла, вони використовують невеликі туристичні пальники або плити, до яких необхідно підключати ці балончики.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Однак з цими пристроями необхідно звертатися дуже обережно і перед використанням слід уважно вивчити інструкцію з експлуатації.

З початку листопада у Києві сталося вже три вибухи таких газових балонів. На щастя, обійшлося без постраждалих та загиблих, повідомили у Київській міській військовій адміністрації.

У КГВА просять городян, які використовують ці балони, завжди дотримуватись інструкції виробника, перевіряти цілісність балончика, не допускати попадання на них сонячних променів і тримати їх подалі від впливу високих температур.

Цілісність балона можна перевірити за допомогою мильного розчину. Достатньо нанести його на балон і відкрити вентиль. Якщо є витік газу, на пошкодженому місці з’являться нові бульбашки. Також не слід забувати, що використовувати такі пристрої можна у приміщеннях з вентиляцією.

Читайте також:

Киян просять обережно використовувати газові балони: про що варто пам’ятати

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua