У Маріїнському парку п’яна горе-мати мало не загубила малолітнього сина

У Маріїнському парку п'яна горе-мати мало не загубила малолітнього сина.

У Маріїнському парку п’яна горе-мати мало не загубила малолітнього сина. Фото: Поліція Києва

У Києві в Маріїнському парку п’яна жінка вийшла на прогулянку зі своїм малолітнім сином і мало не загубила його.

Перехожі помітили жінку, що лежить на землі в парку, і повідомили поліції, що вона прийшла туди зі своїм малолітнім сином. Патруль, що прибув, не зміг домогтися адекватних пояснень від жінки, але від очевидців дізналися, що жінка була там з дитиною. Її п’ятирічного сина в результаті знайшли неподалік, він грав без нагляду і міг будь-якої миті загубитися, якби не уважні перехожі.

Зараз все найоперативніше в нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

На місце також приїхали ювенальні полісмени, які поговорили з дитиною. Саме від нього вони дізналися, що він мешкає з матір’ю на Кловському узвозі у Печерському районі. Окрім матері, близьких родичів у нього немає, тому соцпрацівники вирішили відправити хлопчика до лікарні. Пізніше буде ухвалено рішення щодо подальшого місця проживання дитини.

У Маріїнському парку п'яна горе-мати мало не втратила малолітнього сина.У Маріїнському парку п’яна горе-мати мало не втратила малолітнього сина. Фото: Поліція Києва

А на 41-річну горе-мати склали два адмінпротоколи за невиконання батьківського обов’язку щодо виховання дітей (ст. 184 КУпАП), а також за розпивання алкогольних напоїв або перебування у п’яному вигляді у громадському місці (ст. 178 КУпАП). За ці два правопорушення їй світять штрафи у розмірі від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, у першому випадку, а також від одного до п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за порушення другої статті.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua