У мережі з’явився 3D-тур київською виставкою знищеної російської техніки

У мережі з'явився 3D-тур київською виставкою знищеної російської техніки.

У мережі з’явився 3D-тур київською виставкою знищеної російської техніки. Фото:

Тепер переглянути виставку зруйнованої російської техніки, яка проходила у Києві на Хрещатику, можна в онлайн-режимі.

Нагадаємо, з 20 серпня до Дня Незалежності України у центрі столиці провели своєрідний «парад» російської техніки, який відрізняється від представлення російських окупантів. Усю виставлену техніку було підбито ЗСУ в результаті весняних боїв. Там можна побачити танки Т90, Т80, Т72 різних модифікацій, бронетранспортери, реактивну артилерію «Град» та «Ураган», самохідні артилерійські установки «Акація», «Хоста», «Мста-С», «Гвоздика». Також усі охочі зможуть оглянути зразок важкої вогнеметної системи ТОС-1А «Сонцепек», КамАЗ-63968 «Тайфун-К» — універсальний бронеавтомобіль підвищеної захищеності, «Панцир-С1» — самохідний зенітний ракетно-гарматний комплекс.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

За тиждень підбиту військову техніку окупантів прибрали з головної вулиці Києва. За цей час тисячі киян та гостей столиці зробили фотографії зі спаленими танками та бронетранспортерами окупантів. Співробітники поліції та комунальні служби ретельно прибрали Хрещатик від іржавого сміття, на яке перетворилися розбиті колони російської техніки.

Проте тим, хто так і не побував на ній особисто, надали можливість «прогулятися» у віртуальному форматі. Так, на сайті «Києва Цифрового» з’явилися нові 3D-тури, серед яких можна знайти і «Парад розбитої військової техніки».

Крім того, на сайті можна погуляти Музеєм становлення української нації, Михайлівської площі та Софії Київської. Всі вони доступні за посиланням.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua