У Михайлівському соборі відкрилася виставка ікон, написаних на ящиках із боєприпасами

У Михайлівському соборі відкрилася виставка ікон, написаних на ящиках із боєприпасами.

У Михайлівському соборі відкрилася виставка ікон, написаних на ящиках із боєприпасами. Фото: t.me/OleksiyKuleba

У центрі Києва на території Михайлівського собору відбувається незвичайна виставка, де демонструються ікони, які пишуться на дерев’яних ящиках, які використовувалися для зберігання боєприпасів.

Виставка називається «Ікони на ящиках з-під патронів». Іконописці – подружжя Олександр Клименко та Софія Атлантова. Частину ящиків, на яких вони пишуть ікони, було зібрано на Київщині на тих територіях, де йшли бойові дії та які були окуповані росіянами.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

У цьому є символізм, пише голова Київської ОВА Олексій Кулеба. Російська армія йшла в Україну з метою знищити все українське, нести смерть та руйнування. При цьому зараз ікони, які пишуться на військових ящиках окупантів – це символ незламності та відродження, перемога світла над темрявою.

Виставка у соборі – благодійна, всі ікони можна купити. Кошти будуть направлені сім’ям полеглих бійців 114-ї бригади територіальної оборони.

Фото: t.me/OleksiyKulebaФото: t.me/OleksiyKulebaФото: t.me/OleksiyKulebaФото: t.me/OleksiyKulebaФото: t.me/OleksiyKulebaФото: t.me/OleksiyKuleba

Нагадаємо, у листопаді PRO-kyiv.in.ua писав, що музей історії України у Другій світовій війні поступово стає музеєм російсько-української війни. Туди привезли нові експонати – російську військову техніку.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua