У рамках озеленення Києва висадять багаторічні рослини та декоративні луки

У рамках озеленення Києва висадять багаторічні рослини та декоративні луки.

У рамках озеленення Києва висадять багаторічні рослини та декоративні луки. Фото: unsplash.com

У наступному році у Києві будуть активно озеленювати вулиці. Для цього будуть застосовані нові підходи, в яких враховано європейський досвід. На багатьох локаціях міста висадять багаторічні рослини, а замість газонів поступово з’являтимуться злаки та декоративні луки.

Такі плани було озвучено на семінарі для працівників зеленого господарства Києва.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Як повідомляє видання «Big Kyiv», про нові плани щодо озеленення міста розповів голова Управління екології та природних ресурсів КМДА Олександр Возний.

Він заявив, що попри економічно складний рік, який прогнозується, озеленення міста проведуть і зроблять його більш стійким. Зокрема, влада хоче провести роботи, зменшуючи механічний догляд, використання палива та людського ресурсу. Водночас екологічна складова повинна зростати.

Орієнтуватися будуть на закордонний досвід, а саме на європейську практику озеленення міст. Для цього у Києві будуть надавати перевагу сортам дерев та кущів, які найкраще пристосовані до життя в місті.

Комунальні підприємства, які утримують зелені насадження, вже мають відповідні розпорядження для впровадження таких практик.

Навесні 2023 року в рамках озеленення в Києві з’являться пілотні проекти з використанням декоративних луків та злаків. Передусім їх створять на розподільних смугах та ділянках вздовж автомобільних доріг.

Читайте також:

На річці Почайна з’явилися сходи до води та озеленення стін — фото

У Печерському районі відкрили після реконструкції сквер — фото

Нагадаємо, раніше PRO-kyiv.in.ua писав, що у Солом’янському та Дарницькому районах розпочали впровадження екоініціативи «Місто живих стін”. Там озеленюють фасади будинків, висаджуючи виноград Вічі. Пізніше таку ж рослину висадили біля столичної мерії, а також в парку “Наталка” та біля Почайни. Але і тут не обійшлося без вандалізму. На жаль, саджанці почали красти.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua