У Рівному продовжує працювати стоматолог, яка била дітей під час прийому

Інна Кравчук, що била дітей, з Рівного.

Інна Кравчук, що била дітей, з Рівного. Фото: omly_kids_rivne

Лікар у 2020-21 роках била дітей, які сидять у стоматологічному кріслі, і це навіть потрапляло на відео. Вона уникла кримінального переслідування та продовжує працювати за спеціальністю у тому ж місті Рівне. Клієнтів у неї повно.

Нагадаємо, 2021 року в Рівному розгорівся скандал через стоматолога Інну Кравчук, яка била дітей під час прийому. У мережі опублікували кілька відео, на яких лікар б’є маленьку дівчинку та хлопчика. Інна працювала стоматологом у приватній клініці Only kids і, незважаючи на гарні відгуки, в мережі почали з’являтися обговорення тривожних випадків за дверима стоматологічного кабінету.

На відео потрапили побиття, і тоді, два роки тому, через скарги батьків її попросили звільнитися за власним бажанням.

Станом на 2023 рік виявилося, що лікар продовжує працювати, причому прийом у її клініці розписаний на два тижні наперед, повідомляють у ТСН.

Адвокат постраждалих Ярослав Калька казав, що спілкувався з багатьма батьками, діти яких постраждали від лікаря.

Слідство встановило чотири випадки порушення законів з боку стоматолога, це відбувалося у двох клініках – у 2020 та 2021 роках. Ось що робила цей лікар: вона смикала дітей за одяг та тіло, хапала за шию, щипала за плечі. Після такого візиту до лікаря у дітей залишалися садна та крововиливи.

Дитина після стоматолога.Дитина після стоматолога. Фото: Вісті Рівненщини

Експерт у своєму висновку написав, що одному з дітей Кравчук завдала легких тілесних ушкоджень. Її звинувачували за ч.1 ст.126 та ч.1 ст.125 Кримінального кодексу України.

Несподівано для багатьох суд закрив справу проти стоматолога у зв’язку із закінченням термінів давності кримінальних провин — минуло вже більше 2 років. Рішенням Рівненського міського суду лікаря звільнили від кримінальної відповідальності.

Лікар, яка била дітей, і зараз працює у своїй приватній стоматологічній клініці Only kids в Рівному.

Інна Кравчук відмовилася спілкуватися із журналістами ТСН, які намагалися розпитати її про закриття справи. Клієнтів, як не дивно, вона має багато. Її ліцензію стоматолога тимчасово анулювали у 2021 році, але зараз вона знову дійсна.

Нагадаємо, майору Холодному, який збив трьох курсанток у Києві, винесли вирок. Ця справа тривала майже три роки.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua