У розвідці пояснили причину нагнітання теми наступу на Київ

У розвідці пояснили причину нагнітання теми наступу на Київ

У розвідці пояснили причину нагнітання теми наступу на Київ фото: AFP

Після звільнення Київської області від російських окупантів загроза повторної атаки залишається постійно. Проте останнім часом тема нового нападу на столицю України обговорюється майже щодня.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов в ефірі телемарафону пояснив, що нагнітання теми повторного наступу на Київ з боку Білорусі є російською інформаційно-психологічною операцією (ІПСО). Окупанти РФ намагаються дестабілізувати ситуацію та посіяти паніку в суспільстві.

Наразі розвідникам все відомо про Лукашенка та режим у Білорусі. Але залишаються ще й об’єктивні речі: кількість угруповання, готовність сил і засобів та інші подробиці, які дозволяють стверджувати, що станом на сьогодні загрози повномасштабної наземної операції з півночі немає.

Юсов стверджує, що якщо ситуація зміниться, українців вчасно проінформують.

Після звільнення Київщини від ворога, ЗСУ посилили охорону кордонів і  готуються до будь-якого розвитку подій, щоб у разі повторної спроби окупантів наступати на Київ, зупинити ворога завчасно.

PRO-kyiv.in.ua писав, що підрозділи угруповання сил та засобів оборони Києва продовжують обладнувати та удосконалювати фортифікаційні споруди столиці та області.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua