У школі на Оболоні вчителька ображає та принижує дітей: деталі скандалу

У школі на Оболоні вчителька ображає та принижує дітей: деталі скандалу.

У школі на Оболоні вчителька ображає та принижує дітей: деталі скандалу. Фото ілюстративне: knack.be

Вчительку з київської школи №216, розташованої на Оболоні, звинувачують у цькуванні та ображанні школярів.

Про ситуацію розповіла мати третьокласника Марина Вдовіченко. За її словами, вчителька Болдарєва Наталія Петрівна регулярно принижує, ображає та займається булінгом по відношенню до дітей.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Вона розповіла, що якось ця вчителька навіть ударила її сина, про що дитина боялася розповісти батькам. Про те, що трапилося, вони дізналася пізніше і відразу ж пішли до завуча. Марина зазначила, що завуч їй не повірила і «винесла догану» викладачці.

Завдяки цьому вчителька перестала бити дітей, але продовжувала словесні знущання. Одну з таких розмов дітям вдалося записати. На записі чути, що Болдарєва довела одну ученицю до сліз, каже їй, що в неї «немає мізків», що вона «повна дура» та погрожувала викликати поліцію, після чого дівчинку нібито «заберуть у колонію».

До того ж жінка вказала на те, що скандальна вчителька казала, що «Росія не погана і війну не починала, що це все Америка, що всі, хто йде на війну, покидьки і смерть там — це природний відбір». Але її слова не записали, тому доказів немає.

Марина зазначила, що заяву на ім’я директора вони вже написали, але директор нібито не може звільнити вчителя за вислугу років, оскільки скандалістка працює з самого відкриття школи.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua