У соцмережах з’являється інформація про роздачу повісток у Києві на ще непобудованих станціях метро

У соцмережах з'являється інформація про роздачу повісток у Києві на непобудованих станціях метро.

У соцмережах з’являється інформація про роздачу повісток у Києві на непобудованих станціях метро. Фото: cyanig

Останніми днями в Україні з’являється дуже багато інформації щодо роздачі повісток чоловікам-військовозобов’язаним. Поряд із перевіреною інформацією, в інтернеті з’являються і відверті фейки. Причому їх автори – явно не кияни і не знають географію міста.

Так, у соціальних мережах почали попереджати киян про те, що повістки роздають на станції метро «Троєщина». Хоча кожен мешканець Києва знає, що це найбільший житловий масив Києва, в якому досі немає метро.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Основне джерело неперевіреної інформації – телеграм-канали, присвячені повісткам. Декілька таких каналів присвячено видачі повісток у Києві.

Крім «Троєщини», у столиці несподівано знайшли ще такі станції метро, як «Райдужна», «Віноградарь» та «Чайка», пише «Телеграф».

Зображення: телеграм-каналиЗображення: телеграм-канали

Зображення: телеграм-каналиЗображення: телеграм-канали

Зображення: телеграм-каналиЗображення: телеграм-канали

Зображення: телеграм-каналиЗображення: телеграм-канали

Також у Telegram-каналах вкидають інформацію про те, що по всіх областях України повістки видаються у конкретних місцях та їх список додається. Насправді, повістки можуть видавати будь-де на вулиці, про це PRO-kyiv.in.ua вже писав.

Також нагадаємо, що у Києві обговорюють залучення комунальників до роздачі повісток. Двірники обходять закріплені за ними території та залишають папери у під’їздах.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua