У США хочуть створити додаток на зразок українського сервісу «Дія»

У США хочуть створити додаток на зразок українського сервісу "Дія".

У США хочуть створити додаток на зразок українського сервісу "Дія". Фото: bituk.media

Інформація про те, що програма «Дія» отримала високі оцінки на Заході і може бути використана як приклад для створення аналогічних цифрових сервісів у США та інших країнах, прозвучала на Всесвітньому економічному форумі в Давосі.

Про міжнародну увагу до сервісу «Дія» повідомила Саманта Пауер, адміністратор USAID — Агентства США з міжнародного розвитку. На її думку, «Дія» може бути взята як приклад для створення подібних додатків в інших країнах.

Джерело новини — видання Axios, яке послалося на кулуарну розмову з Пауер, пише «Фокус». Саме USAID допомагало з’явитися вітчизняному сервісу «Дія» шляхом фінансування його створення.

Популяризуватимуть «Дію» як представники USAID, так і українського Міністерства цифрової трансформації. При цьому наголошується, що «Дія» має проблеми з кібербезпекою та конфіденційністю даних, і держава може за допомогою цієї програми відстежувати переміщення громадян країною, а також «маніпулювати наданням держпослуг для політичної вигоди».

При цьому проект, за словами Пауер, поки що на початковій стадії, тож закордонні аналоги сервісу «Дія» з’являться нескоро.

Нагадаємо, нещодавно PRO-kyiv.in.ua писав, чи надходитимуть повістки через портал «Дія».

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua