У столичного забудовника конфіскували понад 115 мільйонів гривень

Подробиці розповіли в прокуратурі

У Києві вилучили у забудовника понад 115 мільйонів гривень через порушення законодавства. Про це розповіли в столичній прокуратурі, передають Pro-KYIV.in.ua.

За даними відомства, один зі столичних забудовників під час будівництва та продажу квартир у декількох комплексах багатоквартирної житлової забудови ухилявся від сплати податків та займався відмиванням майна, одержаного злочинним шляхом в особливо великих розмірах. За цими фактами відкрили кримінальне провадження.

У межах кримінального провадження за рішенням суду наклали арешт на вилучені у забудовника гроші у сумі 2,5 мільйони доларів, 395 тисяч євро та 811,5 тисяч гривень. Заарештовані активи на загальну суму понад 115 мільйонів гривень передали в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА). Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Раніше портал Pro-KYIV.in.ua повідомляв, що у Києві арештували корпоративні права та кошти на рахунках однієї з найбільших туристичних компаній TUI Ukraine. У Службі безпеки України встановили, що кінцевим бенефіціаром компанії TUI Ukraine є російський мільярдер, наближений до політичної верхівки Кремля. Подробиці — в нашому матеріалі.

Окрім того, у центрі Києва заарештували будівлю, що належить російському виробнику ядерного палива — державному акціонерному товариству «Росатом». Інформацію про власника будівлі ретельно приховували. Для цього не вносили відомості до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Читайте також, що у Києві націоналізували скандально відомий ТРЦ Ocean Plaza.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua