У власність столичного університету повернули земельну ділянку

Подробиці розповіли в прокуратурі

Державному університету інфраструктури та технологій повернули у власність земельну ділянку у Києві. Про шахрайську схему відчуження землі розповіли у столичній прокуратурі, передають Pro-KYIV.in.ua.

Земельна ділянка, що належить столичному університету на праві постійного користування, розташована на у Подільському районі Києва по вулиці Новопольова. Її площа становить один гектар. Вартість цієї землі оцінюють у понад 34 мільйони гривень.

Слідство встановило, що землю Державного університету інфраструктури та технологій привласнили на підставі підробленого свідоцтва про придбання на публічних торгах нерухомості та ухвали одного з районних судів Херсонської області. Земельна ділянка вибула із державної власності на користь фізичних осіб. Рішення про відчуження землі Київська міська державна адміністрація не ухвалювала.

Через суд прокуратура вимагала скасувати рішення про незаконну реєстрацію права власності на землю столичного університету. Позов задоволено судом в повному обсязі. Рішення суду вже реально виконано і земельна ділянка повернута у власність Державного університету інфраструктури та технологій.

Раніше портал Pro-KYIV.in.ua повідомляв, що у звільненій від російських окупантів Бучі вибухнув скандал через чергову спробу рейдерського захоплення землі забудовником. Під загрозою багатоквартирної забудови знову опинилась земельна ділянка комунальної власності, де планували звести дитячий садочок. Подробиці — в нашому матеріалі.

Нагадаємо, в центрі Києва заарештували будівлю, що належить російському виробнику ядерного палива — державному акціонерному товариству «Росатом». Інформацію про власника будівлі ретельно приховували. Для цього не вносили відомості до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Читайте також, що буде з заарештованим майном скандального ТРЦ Ocean Plaza. 

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua