У зоопарку Києва оголосили про підготовку великої експозиції з врятованими під час війни єнотами

У зоопарку Києва оголосили про підготовку великої експозиції з врятованими під час війни єнотами.

У зоопарку Києва оголосили про підготовку великої експозиції з врятованими під час війни єнотами. Фото: facebook.com/zoo.kyiv.ua

У столичному зоопарку жили єноти і до початку російського вторгнення, але тепер їх побільшало за рахунок евакуйованих із зоопарків та зоокуточків інших місць України.

Цілих дев’ять єнотів стали «тимчасово переміщеними тваринами» та оселилися на період війни у зоопарку Києва. Тепер тут мешкає одразу 16 єнотів. Це велика родина, повідомляють у Фейсбуці зоопарку.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Наступного року зоопарк планує відкрити одну велику експозицію з усіма єнотами, що знаходяться тут — як «постійними жителями», так і «біженцями». Для цих ссавців у зоопарку ситно, смачно та затишно. Годують єнотів херсонськими кавунами.

Також зоопарк у жартівливій формі звернувся до єнота, якого вкрали росіяни із зоокуточка Херсона: «Тримайся друже! Все буде Україна!».

Київський зоопарк після Перемоги України прийме херсонського побратима до своєї дружньої родини українських єнотів. До того ж херсонських кавунів вистачить на всіх єнотів, обіцяють в адміністрації зоопарку.

Нагадаємо, до початку вторгнення росіян в екопарку «Ясногородка» під Києвом теж прожили єноти, про це писав PRO-kyiv.in.ua. Коли до екопарку навесні зайшли окупанти, вони влаштували на цьому місці катувальний табір. Сюди спеціально завозили людей, катували та вбивали. Мешканців прив’язували, тягли по землі, погрожували автоматами. Коли у квітні «орків» з-під Києва вдалося вибити, екопарк звертався до ЗМІ щодо розшуку своїх тварин, які безвісти зникли.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua