Україна зруйнувала плани РФ провести 9 травня парад у Києві: у Міноборони повідомили подробиці

875

Маляр повідомила, що 9 травня розчаруємо російську армію ще більше

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр повідомила, що українські захисники змогли завадити планам РФ провести парад 9 травня в Києві. Як повідомляють Pro-KYIV.in.ua, таку заяву заступниця міністра оборони зробила в інтерв’ю НВ.

Ганна Маляр висловила впевненість у тому, що російські військові скоро зіштовхнуться ще з більшими розчаруваннями в Україні.

«У них були плани провести парад 9 травня в Києві, ми зруйнували ці плани і, думаю, на 9 травня розчаруємо російську армію за певними напрямками ще більше», — повідомила Маляр.

Як повідомляли раніше Pro-KYIV.in.ua, «спецпристрої» російських окупантів показав керівник поліції Київщини. Військово-польовий телефон з минулого століття, «ноу-хау» російської армії та пропагандистські газети окупантів показав керівник поліції Київщини Андрій Нєбитов. 

Також Pro-KYIV.in.ua писали, що МЗС запросило Папу Римського Франциска відвідати Київ. Міністерство зовнішніх справ також висловило вдячність Папі Римському за спроби встановити справедливий мир і зупинити війну, яка не була спровокована ні Україною, ні НАТО, ні будь-якою іншою третьою стороною.

Читайте на порталі Pro-KYIV.in.ua: Міжнародний фонд з п’яти країн допомагатиме у відновленні Київщини: подробиці. Представники влади Київської області провели зустріч із представниками Фонду «Партнерство за сильну Україну», де обговорили проект, що передбачає відбудову населених пунктів Київщини.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua