Укрпошта презентувала символічні марки про звільнення Бучі, Гостомелю та Ірпеня

Укрпошта презентувала нові марки. Фото: Ігор Смілянський

Укрпошта презентувала нові марки. Фото: Ігор Смілянський

Компанія «Укрпошта» оголосила про старт передзамовлення на нові марки, конверти та листівки із серії «Міста-герої», які будуть присвячені звільненню від окупації таких міст, як Буча, Ірпінь та Гостомель.

Відтепер у військовій колекції марок з’являться нові символічні екземпляри. Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбуку генеральний директор «Укрпошти» Ігор Смілянський.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Так, уже 31 березня всі українці згадуватимуть день визволення від окупаційних військ РФ міст Буча, Ірпінь та Гостомель.

Саме до цієї дати компанія «Укрпошта» приурочила випуск марки «Не забудемо! Не пробачимо! Буча. Ірпінь. Гостомель», а також тематичних листівок та конвертів. Ця продукція увійде до серії під назвою «Міста-герої».

– У цьому блоці ми випускаємо марки, присвячені всім трьом містам-героям Київщини: там і знищена «Мрія», і люди під мостом в Ірпені, і спалена ворожа техніка на вулицях Бучі, – зазначив Ігор Смілянський.

Укрпошта презентувала нові марки. Фото: Ігор СмілянськийУкрпошта презентувала нові марки. Фото: Ігор Смілянський

Сьогодні, 24 березня, цей блок став доступним для передзамовлення на офіційному сайті «Укрпошти», а через тиждень марки, конверти та листівки серії почнуть продаватися у стаціонарних відділеннях.

Вартість набору – 90 гривень. У набір входить: блок «Не забудемо! Не пробачимо! Буча. Ірпінь. Гостомель», конверт «Міста Героїв. Київщина» та три тематичні картки.

Крім цього, Ігор Смілянський анонсував старт продажів книги «Марки України за 2021 рік».

— Звичайно, трохи затрималися з випуском, але маємо все робити на рівні, тому зібрали для Вас колекцію марок (серед них марка «Бахмут») та оформили в круту книгу, — заявив генеральний директор «Укрпошти».

Укрпошта презентувала нові марки. Фото: Ігор СмілянськийУкрпошта презентувала нові марки. Фото: Ігор Смілянський

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua