UNICEF доставив в Україну 100 тисяч доз вакцини від COVID-19 Janssen

Фото: AP

Дитячий фонд ООН UNICEF Ukraine доставив в Україну 100 тисяч доз векторної вакцини від COVID-19 Janssen (Jcovden) в межах міжнародної ініціативи COVAX. Вакцина розподілена та доставлена в 21 область та місто Київ. Про це повідомляє пресслужба Міністерства охорони здоров'я.

Зокрема, Дніпропетровська область отримала 10 тисяч доз, Харківська — 6 тисяч, Чернівецька — 5 тисяч, Київська та Львівська — по 4 тисячі доз вакцини Janssen (Jcovden).

Також у МОЗ повідомили, що World Health Organization Ukraine навчила понад 100 медичних працівників і тренерів з усіх регіонів для проведення подальших каскадних тренінгів з використання цієї вакцини.

Janssen – це векторна вакцина, розроблена фірмою Janssen, якою володіє компанія Johnson&Johnson. Має торговельну назву Jcovden. Вакцина містить знешкоджений аденовірус людини, в який вмонтовано ДНК, що кодує шипоподібний білок вірусу SARS-CoV-2. Потребує температури зберігання від +2 до +8 С. Призначена вона для людей віком від 18 років. В Україні для первинного курсу вакцинації вводять одну дозу.

Від початку повномасштабного вторгнення Росії Україна отримує вакцини від коронавірусної хвороби тільки безкоштовно у межах COVAX – міжнародної ініціативи, яка сприяє доступу до ефективних і безпечних вакцин від COVID-19 для всіх країн. Поставки від імені ініціативи продовжаться, щоб захистити якомога більше людей в Україні від коронавірусної хвороби, зазначили у МОЗ.

Перелік пунктів та центрів вакцинації від COVID-19 за посиланням – https://bit.ly/vaccinationpoints.

Що відомо

  • В Україні до 31 грудня 2022 року продовжили карантин та режим надзвичайної ситуації через Covid-19.
  • Нещодавно міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко заявив, що впродовж останнього місяця зросла кількість випадків коронавірусної хвороби в Україні. Також в Україні виявили перші випадки нового різновиду штаму коронавірусу "Омікрон", який називають типом "ВА.5". Сім випадків захворювання зафіксували у Чернівецькій області.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua