Унікальний двірник-художник із Києва виставляє свої роботи поряд зі сміттєвими баками — фото та відео

Унікальний двірник-художник із Києва виставляє свої роботи поряд зі сміттєвими баками.

Унікальний двірник-художник із Києва виставляє свої роботи поряд зі сміттєвими баками. Фото: focus.ua

Оригінальний «художній музей» з’явився на подвір’ї одного з будинків Києва. Його організатором став двірник, що працює у дворі.

Двірник, що є за сумісництвом художником, прийняв рішення виставити свої полотна просто неба — прямо за місцем роботи, недалеко від баків, куди він щодня викидає підібране у дворі сміття.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Як пише «Фокус», звуть оригінала Леонід Бурковський. Полотна з’явилися у дворі багатоповерхівки, там автор картин сфотографувався разом зі своєю творчістю в робочому вбранні.

Художнику 72 роки. Працює двірником він уже 14 років, повідомляє ТСН. Коли він зважився на те, щоб показати свої картини публіці, це принесло Леоніду несподівану для нього популярність — його фотографія облетіла всі соціальні мережі, про нього почали знімати репортажі на телебаченні.

На думку зробити свою виставку у звичайному дворі його наштовхнув фільм про всесвітньо відомого вуличного художника Бенксі.

Свій стиль робіт автор визначає як «абстракціонізм чи авангардизм». На хвилі успіху виставку його робіт уже хочуть зробити у Польщі. Також він отримав пропозицію від столичного музею. Продавати свої картини Леонід поки що не збирається.

Фото: focus.uaФото: focus.ua

Фото: focus.uaФото: focus.ua

Нагадаємо, графіті Бенксі у Бородянці захистили склом та взяли під охорону.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua