ЮНІСЕФ профінансує відбудову Ірпінського ліцею №3. Коли учні зможуть сісти за парти

Фото: Олександр Маркушин/Telegram

В Ірпені починається відбудова місцевого ліцею №3, який був зруйнований під час повномасштабного вторгнення Росії минулого року. Будівельні роботи фінансує Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ).

Про це повідомив у своєму Telegram ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

Понад рік Ірпінський ліцей № 3 залишався найбільш пошкодженим освітнім закладом громади. Загалом на його відбудову виділено 4,8 мільйонів євро.

За словами мера, раніше в ЮНІСЕФ за тендерною процедурою обрали підрядника, підписали договір, і будівельники вже почали роботу. Відновлення закладу планують завершити у вересні, аби в новому навчальному році Ірпінський ліцей знову зміг прийняти на навчання 1500 дітей.

Як зауважив Олександр Маркушин, крім відбудови ліцею №3, за програмою фінансової підтримки ЮНІСЕФ були облаштовані укриття у десяти освітніх закладах Ірпінської громади.

Що відомо про інші гуманітарні проєкти ЮНІСЕФ на Київщині

Влітку минулого року Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) започаткував виплату фінансової допомоги сім'ям з дітьми.

Міністерство освіти спільно з Дитячим Фондом ООН (ЮНІСЕФ) створили навчальний серіал про підтримку психічного здоров’я дітей під час війни. Курс розрахований на всіх, хто працює з дітьми: вихователів, учителів, волонтерів, опікунів.

"Київводоканал" отримав від міжнародної організації ЮНІСЕФ генератори, які у випадку обстрілів росіян та відсутності електроенергії підключатимуть до невеликих водопровідних станцій Троєщини та Оболоні.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua