USAID передало Київтеплоенерго 137 генераторів

USAID передало Київтеплоенерго 137 генераторів

Фото: PIN-UP Foundation Генератори від USAID дали змогу продовжувати виробляти тепло в столиці

Наданими USAID генераторами обладнали котельні, що опалюють лікарні, важливі соціальні заклади та житлові будинки.

Агентство США із міжнародного розвитку (USAID) через Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ) передало комунальному підприємству Київтеплоенерго (КП КТЕ) 137 генераторів потужністю від 7 до 100 кВт на загальну суму близько 40 млн грн. Про це йдеться в прес-релізі компанії, опублікованому в п’ятницю, 5 травня.

«Це близько 25% від усіх теплоджерел, що перебувають у віданні КТЕ. Сумарно генератори, надані USAID через ПЕБ, дають змогу постачати тепло та гарячу воду до більш ніж 160 житлових будинків, 30 лікарняних та 25 освітніх закладів і понад 220 відомчих будівель», — сказано в повідомленні.

Іще 15 генераторів забезпечували резервне живлення виробничих приміщень компанії та використовувалися для забезпечення диспетчеризації та безперебійного зв’язку. Решта 84 генератори були розподілені між ремонтними бригадами, які під час опалювального сезону щодоби усували близько 40 пошкоджень тепломереж у всіх районах міста.

Поміч від USAID, надана через ПЕБ, дала змогу продовжувати виробляти тепло, зменшити перебої з постачанням тепла та гарячої води до помешкань киян і для потреб столичних об’єктів критичної інфраструктури впродовж опалювального сезону 2022/2023 рр.

Компанія насамперед обладнала наданими USAID генераторами котельні, що опалюють лікарні, важливі соціальні заклади та житлові будинки, завдяки чому вони змогли отримувати тепло в автономному режимі.

Нагадаємо, в Україні закінчилася дія податкових пільг на ввезення генераторів та Starlink, які Верховна Рада запровадила у грудні 2022 року на тлі російських ракетних ударів по енергетичній інфраструктурі. 

Зазначимо, що тільки на середину грудня 2022 року в Україну без податків завезли майже 236 тисяч генераторів.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua