В деяких районах Києва застосовуються позапланові відключення електроенергії — ДТЕК

Фото: УНІАН

У дев'ятьох мікрорайонах столиці 2 листопада через перевантаження електромереж застосовуватимуть екстрені відключення світла поза затвердженим графіком. Про це повідомляють у ДТЕК "Київські електромережі".

"На жаль, через атаку Росії спостерігається перевантаження електромереж на Оболоні, Виноградарі, Мінському масиві, Святошині, Академмістечку, Біличах, Південній Борщагівці, Подолі та Куренівці. Тому можливі застосування екстрених відключень світла поза графіками стабілізаційних відключень", — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що такі заходи необхідні, щоб запобігти масових аварій на обладнанні. Наразі енергетики докладаються всіх зусиль, щоб стабілізувати ситуацію до кінця цього тижня.

Що відомо

  • 31 жовтня у ДТЕК повідомили, що в Україні закінчуються запаси обладнання, яке необхідного для відновлення об'єктів енергетичної інфраструктури.
  • Президент України Володимир Зеленський повідомив, що внаслідок обстрілів критичної інфраструктури з боку Росії, близько 40% усієї енергетичної інфраструктури України пошкоджено.
  • Через пошкодження інфраструктурних об'єктів внаслідок російських обстрілів 1 листопада для всіх категорій споживачів обмежували електропостачання. Світло вимикатимуть у центральному (Київ, Київська, Чернігівська, Черкаська та Житомирська області) та північному (Сумська, Харківська та Полтавська області) регіонах країни.
  • У Києві на Оболоні, Виноградарі, Мінському масиві та Куренівці 1 листопада поза графіком ввели екстрене відключення електроенергії через ремонтні роботи
  • У Київській області після масових атак росіян на об'єкти критичної інфраструктури 16 тисяч осель залишаються без електропостачання. 2 листопада близько 6:00 ранку по регіону почалися планові стабілізаційні вимкнення.
  • Якщо Російська Федерація продовжить обстрілювати енергетичну інфраструктуру України — це може призвести до повного відключення електроенергії, яке триватиме поки не ліквідують пошкодження — Кулеба

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua