В деяких лікарнях Києва безкоштовно замінюють кришталики в очах: адреси

В деяких лікарнях Києва безкоштовно замінюють кришталики в очах: адреси.

В деяких лікарнях Києва безкоштовно замінюють кришталики в очах: адреси. Фото: з відкритих джерел

В Києві проводять безкоштовні операції по заміні кришталика, які буквально повертають зір людині з катарактою та іншими захворюваннями очей. Таку послугу можуть отримати кияни у визначених комунальних медзакладах столиці.

Про це повідомив Департамент охорони здоров’я, передає КГГА.

Зараз все найоперативніше в нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації 

Обов’язковою умоовою при цьому є медичний висновок щодо необхідності такого оперативного втручання та направлення лікаря.

За словами директорки Департаменту охорони здоров’я Валентини Гінзбург, при будь-яких проблемах із зором необхідно якомога раніше звернутися до лікаря-офтальмолога. Він встановить точну причину та призначить лікування.

— І операція, і необхідні для неї витратні матеріали будуть для вас безоплатними. Адже для цього заклади забезпечують усім необхідним на виконання заходів міської цільової програми «Здоров’я киян». Тож якщо хтось, навіть лікар консультативно-діагностичного центру, радить звертатися у приватні клініки, ви маєте знати, що існує безкоштовна альтернатива, – наголосила Гінзбург.

За її словами, таким чином міська влада створює для киян додаткові можливості безоплатного лікування.

— Це є особливо актуальним, коли йдеться про дороговартісні операції, які можуть покращити або повернути людині функції, що відповідають за якість життя. Пропоную киянам, які потребують заміни кришталика, звернутися до лікарні і зробити це. А тим, хто помічає негаразди із зором, – записатися до офтальмолога. В ідеалі, звісно, відвідувати лікаря з профілактичною метою, коли ще нічого не турбує, – порадила Валентина Гінзбург.

Лікарні, де виконують офтальмологічні операції із встановлення штучних кришталиків

Перелік лікарень, де в Києві можна замінити безкоштовно кришталики.Перелік лікарень, де в Києві можна замінити безкоштовно кришталики. Фото: КГГА

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua