В Ірпені буде створено Молодіжну платформу, що представлятиме інтереси всієї молоді Ірпінської громади

Після деокупації Ірпеня до міста та сіл громади повернулося багато молоді, відновили роботу школи, дитсадки та Державний податковий університет. Це зумовило необхідність створення, відродження дієвого молодіжного руху в місті, який об’єднав би студентів, школярів та всю активну молодь, презентував би їхні інтереси перед міською владою та став би опорою керівництву міста у співпраці з молодіжним середовищем. Про це в інтерв’ю ITV розповіла голова студентського парламенту Державного податкового університету Олександра Ільніцька.

Лідерка студентського самоврядування ДПУ поділилася інформацією, що вже планується створення такого об’єднання молоді.

“Я налаштована на створення Молодіжної платформи Ірпеня, яка буде налаштована на інтереси усієї молоді і, все ж таки, стане справжньою опорою Ірпінського міського голови у сфері молодіжної політики. Так, я вже зібрала однодумців, протягом місяця ми вже зустрічаємося з ними, спілкуємося і вже навіть думаємо над одним проєктом”, — зазначила вона.

Крім цього, Олександра Ільніцька наголосила на неефективності роботи Ірпінської молодіжної ради, яка протягом останнього року не проявляла ініціатив щодо комунікації та реалізації спільних проєктів зі студентським парламентом Державного податкового університету.

“Також для мене дуже важливо, щоб саме Ірпінська молодіжна рада, яка створена при Ірпінському міському голові, була зацікавлена в усіх аспектах молоді, а саме школярі, студенти і безпосередньо молодь. Адже, якщо ми з ними будемо конструктивно співпрацювати, вони зрозуміють, що нам також потрібна якась допомога чи, можливо, ми хочемо з ними ініціювати різні проєкти. На жаль, цього не було протягом усього періоду. Все ж таки це залежить від голови Ірпінської молодіжної ради. Тобто, я думаю, це залежить від його зацікавленості у співпраці з нами”, — наголосила Олександра.

Цю інформацію журналістам ITV також підтвердили інші представники молодіжного руху Ірпеня. Вони наголосили, що Ірпінська молодіжна рада має кілька ключових проблем. По-перше, недосконале положення, яке не пройшло перед затвердженням широкого громадського обговорення. По-друге, вже майже “немолодий” як для молодіжного руху вік очільника Дмитра Андрущенка. По-третє, це нерепрезентативність складу молодіжної ради. Саме тому, за словами лідерів студентських та учнівських самоврядувань Ірпінської громади, необхідне створення ширшої молодіжної платформи міста.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua