В Ірпені готують подарунки для воїнів до Дня Збройних сил України

В Ірпінській дитячій бібліотеці проводиться збір подарунків для українських воїнів із нагоди майбутнього Дня Збройних сил України. Про це розповіла на своїй сторінці у фейсбуці керівниця відділу культури, національностей і релігій Ірпінської міської ради Євгенія Антонюк.   

«6 грудня ми святкуватимемо День Збройних сил України! В цей день ще раз вітатимемо і згадуватимемо тих, завдяки кому ми сьогодні живемо на вільній українській землі. І нехай скажені сусіди випускають по нас сотні ракет, залишають без електрики, тепла, зв’язку і багатьох речей, до яких ми звикли, ми віримо у своє військо і знаємо, що вони повернуться з перемогою. Сьогодні кожен з нас донатить на ЗСУ, армія волонтерів доставляє хлопцям і дівчатам необхідні, життєво важливі речі. Але у свято кожному з них буде приємно отримати щось особливе. Тому пропоную кожному з нас долучитися до привітання», – зазначила очільниця відділу культури.

Вона повідомила, що до 2 грудня включно проводитиметься збір листівок, малюнків, смаколиків «та інших корисних дрібничок для наших захисників».

«Ви можете разом зі своїми близькими зробити невеликий компактний пакуночок, покласти туди щось корисне чи смачне, обов’язково докласти листівку чи малюнок з привітаннями та залишити його в Ірпінській дитячій бібліотеці (Ірпінь, вул. Шевченка, 3а) з 9.00 до 17.00. Після завершення збору ми відправимо це усе нашим воїнам на передову! Хай ще раз переконаються, що ми віримо в їхню незламність та силу і чекаємо з перемогою!» – написала Євгенія Антонюк.


Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua