
В Ірпінській міській раді провели нараду щодо підготовки до опалювального сезону. Зокрема обговорили ситуацію щодо генераторів, запасів палива, роботи когенераційної установки тощо. Про це повідомив перший заступник Ірпінського міського голови Олександр Пащинський.
Наразі, у місті напрацьовують рішення для стабільної роботи когенераційної установки Jenbacher. Під час минулого опалювального сезону, вона періодично відключалася, ймовірно через нерівномірне навантаження на фази. До нового опалювального сезону проблему мають вирішити.
Крім того, на нараді обговорили ситуацію у селах громади. У Рубежівці мають вирішити проблему каналізаційної насосної станції. Планують закупити резервний насос, який запезпечить безперебійний процес навіть під час перепадів напруги.
КП «Рідне село» у межах підготовки до наступної зими придбали новий трактор з щіткою та відвалом. Нова техніка допоможе з прибиранням снігу.
«Наше головне завдання – не лише виконати заплановані роботи, а й завчасно усунути потенційні ризики, щоб мешканці громади були забезпечені якісними та безперебійними послугами», — наголосив Олександр Пащинський.
Нагадаємо, раніше ми розповідали, як ірпінське КПП «Теплоенергопостач» готується до нового опалювального сезону.
