В Ірпені проведуть дообстеження пошкодженого будинку на Покровській, 11

Пошкоджений внаслідок обстрілів багатоквартирний будинок в Ірпені на вулиці Покровській, 11 будуть дообстежувати. Мешканці не згодні з тим, що будівля підлягає капітальному ремонту і звернулися до Ірпінського міського голови Олександра Маркушина.

«У середу до мене на особистий прийом прийшли мешканці пошкодженого будинку на вулиці Покровській, 11. Вони звернулися з проханням переглянути рішення стосовно їхнього будинку, який комісія попередньо віднесла до 3-ї групи будівель, що підлягають капремонту. Люди мають перестороги щодо безпеки такого житла в майбутньому», – написав мер Ірпеня на своїй сторінці у Фейсбук.

Сьогодні Олександр Маркушин разом із депутатом округу Дмитром Чавою відвідали будинок, поспілкувалися з мешканцями і разом прийняли рішення провести ще один огляд експертою комісією.

«За результатами дообстеження можна буде перевести будівлю до 4-ї категорії і на наступному засіданні виконавчого комітету ухвалити рішення про демонтаж. Далі будемо розробляти проєкт на будівницво нового житла на цьому ж місці», – пояснив міський голова.

Нагадаємо, Олександр Маркушин проводить особистий прийом громадян щосереди з 9:00 до 12:00. 8 лютого на прийом Ірпінського міського голови прийшло понад пів сотні мешканців громади.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua