В Ірпені встановлять пам’ятну стелу, присвячену волонтерам

Покинуті собаки, яких евакуюють з міста, на околиці Ірпеня, 30 березня 2022 р. Фото: УНІАН

В Ірпені на Київщині може з'явитися стела або пам'ятник на честь волонтерів. Таку пропозицію обговорили під час засідання Ірпінської міської ради.

"Це ті люди, які ризикуючи власним життям, допомагали нашому місту. Вони готували і розвозили смачні обіди нашій теробороні та комунальникам. Возили "вантаж 200". Допомагали евакуйовувати людей, рятували тварин. На жаль, дехто з них загинув", – наголосив депутат Ірпінської міськради Олександр Пащинський.

Мер Олександр Маркушин розповів, що з початку російського вторгнення в Ірпені волонтерили близько 500 людей. Частину з них вже нагородили, протягом місяця пообіцяв відзначити усіх інших.

"Ті волонтери, які загинули саме в Ірпені, можливо, на цій стелі навіть викарбуємо їхні прізвища", – зазначив Маркушин.

Що відомо

  • Українські військові 28 березня звільнили місто Ірпінь Київської області від російських військ. Під час російської окупації Ірпеня загинули щонайменше 200 мирних мешканців міста.
  • Одна з волонтерок разом з чоловіком вивезла 15 собак з інвалідністю під час евакуації з Ірпеня у березні. Деякі волонтери переїхали допомагати в інші регіони України оскільки їх домівки знищили російські війська.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua