
В.о. Ірпінського міського голови Анжела Макеєва закликала мешканців громади дотримуватися правил безпеки під час Великодніх свят в умовах воєнного стану.
«У святкові дні прошу вас не забувати про власну безпеку. Попри заяви з кремля про оголошення «перемир’я», ми всі маємо пам’ятати, що наш ворог брехливий і для нього не існує нічого святого. У неділю, перебуваючи на богослужіннях у храмах, уважно ставтеся до сигналів повітряної тривоги. У разі її оголошення — негайно реагуйте та прямуйте до укриття», — зазначила Анжела Макеєва.
Вона також повідомила, що комендантська година у Великодню ніч залишиться без змін і діятиме з 00:00 до 05:00. У цей період пересування вулицями заборонене, тож відвідати богослужіння можна буде лише після її завершення.
У святкові дні підрозділи поліції та ДСНС працюватимуть у посиленому режимі. З розкладом богослужінь у храмах Ірпінської громади можна ознайомитися ТУТ.
