В Ірпінь з Іспанії їде мобільний пункт обігріву від Juntos por la vida

Іспанська благодійна організація Juntos por la vida передала для Ірпінської громади мобільний пункт обігріву. Спеціальний автомобіль уже в дорозі до Ірпеня.

Фургон обладнаний усім необхідним, щоб у разі вимкнення електроенергії в місті, відвідувачі змогли зарядити свої гаджети та зігрітися.

«Авто обладнане автономним обігрівом, що працює із заглушеним двигуном. Інверторними генераторами для зарядки гаджетів, забезпечення гарячими напоями та живлення Старлінку. Крім того, є вуличний газовий обігрівач та автономне освітлення від сонячної батареї», – розповіла журналістам ITV засновниця благодійного фонду «Фундація добрих справ» Надія Філімонова-Скрипка.

Мобільний пункт обігріву передбачає розміщення людей, як всередині у фургоні, так і ззовні – за розкладним столиком.

Слід зазначити, що ірпінська благодійна організація “Фундація добрих справ” уже багато років співпрацює з іспанською організацією Juntos Por la Vida та є своєрідним посередником між іспанськими благодійниками та Ірпінською громадою.

Нагадаємо, нещодавно Juntos Por la Vida надіслала Іріпнській громаді гуманітарну допомогу, зокрема 16 побутових генераторів. А ще раніше передала в Ірпінь сотню буржуйок, що уже доставлені в оселі ірпінців, які цього потребували.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua